Logo BIPROTRANS
  • wersja językowa

Aktualności

Aktualności

Biprotrans – Firma roku 2015

04 grudnia 2015, Opublikowane przez admin

Miło nam poinformować, że nasza firma otrzymała prestiżowe wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Firma Roku 2015.

 

SONY DSC SONY DSC 

 

Jest to tytuł przyznawany tym przedsiębiorstwom, które poprzez systematyczne wdrażanie nowoczesnych produktów,                   usług, technologii oraz systemów zarządzania, wyróżniają się na tle konkurencji.

Przedsiębiorstwa, których działanie opiera się o najwyższe standardy organizacji pracy oraz przy pełnym poszanowaniu norm etyki biznesowej.

 

Biprotrans Kuliński Sp. z o.o. spełnił te kryteria. Został wyróżniony i doceniony za swoje wieloletnie doświadczenie w branży urządzeń transportu ciągłego.

 

To przedsiębiorstwo posiadające profesjonalną kadrę inżynierską, pozwalającą na realizację nowoczesnych rozwiązań projektowych oraz dostaw urządzeń transportu ciągłego i ich systemów dla różnych branż gospodarki.

 

Firma powstała w 1968 roku, jako Biuro Projektowo – Konstrukcyjnego Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Materiałów Budowlanych PROMAT. Wówczas było to przedsiębiorstwo państwowe, mieściło się przy ulicy Xawerego Dunikowskiego w Częstochowie w budynku, który dzisiaj zajmują inne firmy.

 

Dzisiejszy Biprotrans, to firma stale rozwijająca się, wdrażająca nowoczesne systemy i technologie, ale to również firma, która pamięta o swojej przeszłości sięgającej blisko 50 lat, co nie pozostaje bez znaczenia na rynku w branży.

 

Nagroda, którą otrzymaliśmy, jest dla nas bez wątpienia dużą nobilitacją, jak również zachętą i motorem napędzającym nas do dalszej pracy.

 

Poniżej zdjęcia z uroczystej gali połączonej z rozdaniem nagród.

 

 

OpublikujNasi Partnerzy

FONTELOGODANE TMMP OZAROW ABB JUSTINOX storemA storemA mokrosz Wostal FUGOR_LOGO Grupa-Azoty-logoA PROCHEM_logoA remkopolrys Prozap_logo PATENTUS nord_drivesystems kghm kghm zanam

BIPROTRANS – Kuliński Sp. z o.o.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaprojektować i dostarczyć Państwu przenośniki oraz urządzenia nietypowe dla praktycznie każdej gałęzi przemysłu. Zapraszamy do współpracy.

tel: +48 34 361 48 25

fax: +48 34 361 48 25

e-mail: biuro@biprotrans.pl

ostatnie Aktualności

Biprotrans Wszystkim naszym klientom i firmom współpracującym, chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych,...

01 kwi, 2021

Biprotrans Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim naszym Partnerom i Przyjaciołom za zaufanie i współpracę w...

19 gru, 2020